קרניבל מג’יק

האי פוקט פוסט קורונה ממשיך להתפתח בקצב מהיר ועובר תהליך מיצוב מחדש לאתר נופש למשפחות. השנה, לדוגמה, נפתח מרכז קניות חדשני בשם רובינסון, הוקם פארק מים מהגדולים באסיה “אנדמנדה” שהצטרף לעוד שני פארקי מים קיימים ולאחרונה נפתחה עוד אטרקציה מרהיבה בשם קרניבל מג’יק (Carnival Magic).

אמנם הושקע המון כסף בפרסום המקום, אך התמונות הצבעוניות והתיאור של הפארק לא הצליחו להעביר את המסר ולכן לא מיהרתי לבקר במקום. אלא שלאחרונה יותר ויותר אנשים החלו לשאול אותי לגבי המקום ולהתעניין, אז החלטתי שהגיע הזמן לקחת את המשפחה – חמישה ילדים בגילים 5 עד 16 ליתר דיוק – ולבדוק מה קורה בקרניבל מג’יק.

הפארק עצום בגודלו (161 דונם), צבעוני ומורכב ממתחמים רבים ושונים לבילוי חווייתי. האזור הפתוח מזכיר בסגנון את הירידים האמריקנים, רק עם צביון תאילנדי, כך שבמקום בובות ליצן גדולות אפשר למצוא פילים ודמויות מממלכת הים. בכניסה הילדים קיבלו שרביט קסמים עימו הסתובבו בין פסלים אינטראקטיביים והפעילו אותם בעזרתו.

מעבר לכך יש גם גלגל ענק, קרוסלות מגוון דוכנים עם משחקי קליעה, חנויות ודוכני אוכל. ברקע מתנגנת כל הזמן מוזיקה שמחה.

כדי לתרום לחגיגה, בכל מקום הסתובבו רקדנים, מפעילים ואנשי צוות שתמיד נכונו לסייע, להצטלם עם הילדים ולצלם את המבקרים – כולם לבושים בתלבושות צבעוניות וחיוך ענק.

הכל מעוצב ומתוכנן היטב עד הפרטים הקטנים, אפילו השירותים של הילדים הם חוויה בפני עצמה, בכניסה יש שלט Toylet – שילוב של צעצוע ושירותים, ובפנים העיצוב הוא כמו של חנות ממתקים. אסלות עם אורות בצבעים שונים, מתקני חטיפים ודינוזאורים שמציצים להגיד שלום בזמן שטיפת הידיים.

השירותים - Toylet

המקום מתהדר בתשעה שיאי גינס: מכונת הפופקורן הגדולה בעולם, תיאטרון עם קשת הפרוסניום הגבוהה ביותר, הרכב המסחרי המואר ביותר, האטרקציה המוארת במופע אורקולי, הפסל עם כמות נורות לד הגדולה בעולם, הפסל הגדול ביותר מעיסת נייר, המבנה בעל כמות נורות לד הגדולה בעולם, הנברשת הגדולה בעולם והמצעד הצף הארוך בעולם שזהו בעצם המופע המרכזי.

מכונת הפופקורן הגדולה בעולם
פסל עיסת הנייר הגדול בעולם
המסחרית המוארות ביותר בעולם
הנברשת הגדולה בעולם
המצעד הצף הארוך בעולם
כמות נורות הלד הגדולה בעולם על מבנה
הכמות הגדולה ביותר של נורות לד במופע אור-קולי
הכמות הגדולה ביותר של נורות לד על פסל

בין לבין, המבקרים נהנים מארוחת בופה כלולה במחיר ב”מסעדת ציפור גן העדן”. אני באופן כללי נמנעת מארוחות בופה באזורים עמוסים מכיוון שתמיד יש תורים ארוכים, רעש והמולה, אבל לשמחתי הילדים התעקשו ושוב הופתעתי לטובה.

אולם האוכל עצום בגודלו ולכל כרטיס יש מקום ממוספר כך שלא צריך להילחם על כיסאת פנויים. עמדות האוכל ניצבות בצדדים לאורך כל המתחם וההיצע מגוון ועשיר במאכלים מהמטבח התאילנדי, ההודי והמערבי, כולל, כמובן, קינוחים ושתייה קרה וחמה. הכל מאוד נקי ובגלל הגודל אין תורים או לחץ.

הצוות כל הזמן בתנועה – מנקים, מפנים, ממלאים את מה שחסר ועוזרים אם יש צורך. היה לנו כל כך טעים ונעים שרק בקריאה השלישית למופע המרכזי הצלחנו לקום מהכיסאות.

כרגיל, מיד אחרי האוכל ותמיד כשמאחרים ליעד הבא, הילדים צריכים שירותים וגם במתחם המסעדה זכינו לחוויה של שירותים בסגנון של ממלכה קסומה עם מזרקה במרכז, זה היה כל כך יפה שאנשים החלו להצטלם שם.

והנה הגענו למופע המרכזי – המצעד הצף. לא ידעתי למה לצפות מכיוון שמלבד הפרסום מטעם הפארק, לא הצלחתי למצוא חוות דעת של מבקרים. הדבר היחיד שהפריע לי הוא האיסור להכניס ציוד צילום, כולל מכשירים סלולריים, אך בדיעבד האיסור מובן בהחלט – פלאשים בלתי נגמרים היו הורסים את החוויה.

קשת פרסוניום הגבוהה בעולם

גם בכניסה למופע הכול התנהל בסדר מופתי, הצוות הוביל את המבקרים לארוניות אישיות שם אפשר לאפסן את המכשיר הסלולרי ומשם למקומות המסומנים בכרטיס.

המופע מתרחש באולם דמוי תיאטרון עצום בגודלו, במה באורך של עשרות מטרים ומאחוריה מסך דיגיטלי באורך של 70 מטר ובגובה של 22 מטר. היציעים נבנו כך שכל שורה גבוהה בחצי מטר מזאת שלפניה, התוצאה היא שגם הילדים המנופפים בבלונים לא מסתירים לאלו מאחוריהם.

המצעד הצף
המצעד הצף
המצעד הצף

המקום פתוח בימים שלישי, רביעי ושבת משעה 17:30 עד 23:30.

כרטיסי כניסה החל מ- 1,700 באט (כ-176 שקל), בהתאם לחבילה.

ילדים עד גובה מטר נכנסים חינם, ללא מקומות ישיבה.

דוכני המשחקים ביריד עולים 120 באט (כ-12.5 שקל) למשחק או חבילה של חמישה משחקים בעלות של 500 באט (כ-51.8 שקל).

העלייה על מתקני השעשועים, הקרוסלות והגלגל ענק כרוכה בעלות חד פעמית של 500 באט (כ-51.8 שקל).

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

תגובה אחת על “קרניבל מג’יק

השאר תגובה