רוד טריפ היום הראשון

רוד טריפ תאילנד דצמבר 2021, פוסט אחד ביום.

את היום הראשון של הטיול התחלנו בכלל ב 2 בלילה. המטרה הייתה לנצל את הכבישים הריקים ואת שנת הלילה של הילדים כדי לעבור את החלק המורכב יותר בנסיעה, הכביש בין פוקט לסורט-תאני.

לקראת 6 בבוקר הילדים כבר התעוררו וביחד ציפינו לראות את הזריחה. בנסיעות הקודמות שלנו, אלו השעות שבהן אנו במרחבים הפתוחים והזריחה תמיד מרהיבה. אך היום השמש שכחה את תפקידה והמשכנו לנסוע בחושך שהתחלף בהמשך בשמיים מעוננים ואובך.

ככל שהתקדמנו לאזור הואה הין השמיים התבהרו ולבסוף זכינו בקרני השמש הראשונות דווקא כשהיא היתה כבר בדרכה למרכז השמיים.

ב 11:30 הגענו למלון שיארח אותנו ביממה הראשונה מחוץ לבית.

מכיוון וידעתי שמצפה לנו נסיעה קשה ועצירה רק ללילה אחד בחרתי להתפנק והזמנתי חדרים במלון איכותי שמשתייך לרשת Novotel הוא Novotel Hua Hin. היו מעט חששות כי כשמטיילים עם משפחה גדולה לא פשוט למצוא חדרים מספיק גדולים וכאלו שתואמים את הציפיות. לשמחתי הרבה קיבלנו חדר משפחתי ענקי עם דלת משותפת לחדר הסמוך, כך שלמעשה קיבלנו דירת 3 חדרים מרווחת עם נוף מטריף לחוף הים מצד אחד ולעיר מהצד השני מהקומה ה- 19.

את היום בילינו בשטח בית המלון, התפנקנו בארוחת צהריים ליד הבריכה ואת ארוחת הערב עשינו ממש על החוף, בסגנון ברבקיו עשה זאת בעצמך. הילדים במשך שעתיים צלו על הגריל מגוון בשרים וירקות ונהנו מההרגשה של עצמאות וחופש.

כמו בכל התחלה, תמיד הצעד הראשון מלא בחששות, האם הכל יהיה בסדר? האם משהו יתפקשש? ולכן בזמן שכולם סביבי נהנו, אני רק רציתי שהיום הזה יסתיים בשלום ויהיה פתיחה נאותה לטיול מהנה. במהלך הערב, בזמן שכתבתי את הפוסט הנוכחי, הילדים קראו לי להביט אל הירח, מלא וכתום, עולה מן המים ומטפס את דרכו אל מרכז השמיים. מחזה כל כך מרהיב שסימל סיום של יום עמוס ומעניין.

כשנחזור מהחופשה אפרט הכל, כולל המלצות ומידע חיוני. 

ובינתיים תרשמו לעצמכם, Novotel Hua Hin התאהבתי.

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

3 תגובות בנושא “רוד טריפ היום הראשון

השאר תגובה