טיפים להזמנת מלונות באינטרנט

החופשה בתאילנד מתקרבת וצריך להזמין מלונות

הנה 7 טיפים שעובדים לי –איך להזמין מלונות באינטרנט ולהישאר בחיים:

חופשה משפחתית מהנה ומפנקת, אך במציאות המלון בהואה הין היה כולו אכזבה

אז אין חכמה כבעלת ניסיון וכרגיל אני חולקת עימכם את הידע שצברתי. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להזמין את המלון הנכון בשבילכם:

הרכב משפחתי

כמו שכבר ציינתי, למשפחה גדולה (3 ילדים ומעלה) קשה יותר למצוא חדרים שמתאימים להרכב המשפחתי. חדרים משפחתיים או חדרים עם דלת מקשרת ואפילו מיטות נוספות – אוזלים מהר. לכן עדיף להזמין תקופה ארוכה מראש אלא אם אין לכם בעיה להתפשר ולהתפזר ברחבי המלון.

תמונות

אני מזמינה בדרך כלל באתר אגודה, אך את התמונות ותיאור החדר אני בודקת גם באגודה וגם בבוקינג.

חוות דעת ושאלות

לעומת התמונות, את חוות הדעת אני לא קוראת באגודה, בוקינג ואפילו לא בפייסבוק, קל יותר לשלוט שם על התגובות ולכן זה נראה לי פחות אמין. את חוות הדעת אני מחפשת בגוגל מפות וקוראת רק את חוות הדעת המפורטות, אלה שמסבירים מה הם אהבו או לא אהבו במלון וכמובן עוברת גם על התמונות של המטיילים. בסופו של דבר יש הבדל עצום בין “המנקה לא חייכה אלי” לבין “המיטה הייתה שבורה והצוות התעלם מהבעיה”.

ארוחת הבוקר

לא מעט בתי מלון בוחרים שלא להגיש ארוחת בוקר או מתנים את ארוחת הבוקר בעלות נוספת ובעצם מציעים 2 חבילות, באופן טבעי הזולה יותר תהיה בלי ארוחת הבוקר – תמיד תקראו את האותיות הקטנות. כמו בסעיפים 2 +3, האורחים אוהבים לצלם בופה איכותי, בהעדר תמונות כאלו, תנמיכו ציפיות.

מיקום

אנחנו לרוב מטיילים עם רכב, לכן למיקום לא תמיד יש משמעות עבורנו. אבל אם חשוב לי שהמלון יהיה על החוף או במרחק הליכה מאטרקציה מסוימת, אני תמיד אבדוק בגוגל מפות. בנוסף, כשאני בוחרת מלון על החוף, אני תמיד אבדוק את התמונות של אותו חוף כדי לא להתאכזב. לדוגמא: האזור של חוף ראווי בפוקט מדהים, אך הוא אינו מתאים לרחצה.

תקשורת עם המלון

קצת לפני שאני מאשרת את ההזמנה, אני מוצאת את המלון בפייסבוק ושולחת להם שאלה. לרוב זה היה לגבי החדר, דלתות מקשרות או כל דבר אחר – העיקר למדוד את טיב התקשורת מולם וההיענות שלהם לבקשות שלי. מלון שלא טורח לחזור להודעה שלי במשך חצי יום או שהתקשורת מאוד לקויה, עדיף לוותר מראש.

חגים ומועדים

ייתכן ובזמן שאתם מתכננים את החופשה שלכם, גם למקומיים יש חג והתיירות הפנימית בשיא. בזמן הביקור שלנו בהואה הין, המלך חגג יום הולדת 70 והמקומיים זכו לסופשבוע ארוך. הואה הין היא עיירת נופש מאוד אהובה על משפחת המלוכה ולכן גם המקומיים אוהבים לנפוש בה, במהלך היומיים האלו המחיר של המלון קפץ פי שתיים. את התאריכים של החגים והמועדים בתאילנד ניתן למצוא בחיפוש פשוט בגוגל.

חופשה מהנה!

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

השאר תגובה