קראבי – מסעדות

כבר סיפרתי על הריזורט בעבר לכן הפעם אני רוצה להמליץ על המסעדות באזור.

ברחוב הראשי של Ao Nang  יש די הרבה מסעדות אבל ב Pyramids  מכינים אוכל מזרח תיכוני, תבשילים, סלטים, חומוס ומגוון עשיר של בשרים, כמובן שיש גם אוכל תאילנדי, אבל כשמתגעגעים לאוכל ביתי – הנשמה או במקרה הזה הבטן משוועת למשהו מוכר יותר, משהו מהבית. 

למסעדה הזאת אנחנו חוזרים בכל ביקור שלנו בקראבי, אוכל טעים, תפריט מגוון ומחירים טובים.

דרך אגב, יש גם לימונענע מעולה וסלט ערבי איכותי כמו בספר! 

על Na Mi Chai Cafe שמעתי לפני שנה, מסעדה שנפתחה בעיצומה של המגפה, מוקפת שדות אורז ובקתות תאילנדיות מסורתיות. ביום הפתיחה למרות המגפה, האנשים עמדו בתור כדי להיכנס למסעדה.

רק עכשיו הזדמן לנו להגיע ולהתרשם.

אומנם לא בעונה ולכן שדות האורז יבשים וצהובים אבל בכל זאת המקום יפהפה. התפריט לא עשיר במיוחד, יש בו מנות מערביות ומקומיות, מה שכן הכל טעים וההגשה ברמה גבוהה מאוד. בזמן שממתינים לאוכל אפשר לטייל באזור, להתנסות במכשירים עתיקים, בהם השתמשו כדי לטחון את האורז לקמח או ליצור שבבים מקוקוס. מצאנו גם עץ קשיו, גידולי אננס וקנה סוכר. המסעדה מקסימה, קצת מרוחקת אבל בהחלט מומלצת לביקור.

בית קפה נוסף שנפתח בשנה האחרונה Into the Forest  כשמו כן הוא, נמצא במטע עצי גומי לצד הסלעים המפורסמים של קראבי. קצת מרוחק מהעיר אבל כל כך יפה ופסטורלי.

במסעדה יש אפילו גינת משחקים קטנה עבור הילדים, מקומות ישיבה גם בחוץ וגם בפנים, מקרר תצוגה עם מגוון גדול של עוגות שונות ומאוד טעימות וגם תפריט מעניין לארוחת צהרים. המחירים סבירים והתשלום אפשרי במזומן בלבד, לכן תוודאו שיש לכם מספיק כסף לפני שנוסעים למקום.

למעשה הקפה נמצא ממש בדרך מקראבי לפוקט לכן מי שעושה את הנסיעה ברכב פרטי יכול לעצור שם למנוחה קצרה.

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

תגובה אחת על “קראבי – מסעדות

  1. מסעדת הפירמידות באו נאנג דוחה.
    אל תאכלו דם
    החומטס דוחה, הטחינה דוחה. שום דבר לא דומה לשלנו .
    חוץ מזה קבלנו כולם קלקול קיבה.

השאר תגובה