התצפיות של האי פוקט

אני ממליצה להקדיש יום אחד מהחופשה שלכם לטיול עצמאי באי פוקט, לשכור כלי תחבורה או נהג ולטייל, תופתעו לגלות כמה פינות קסומות, חלקן מוכרות וחלקן נסתרות ישנן באי.

בפוסט זה אני רוצה לספר לכם על התצפיות הכי יפות בפוקט.

לאיים סינג Laem Sing

גוגל מפות: https://goo.gl/maps/toJbijUr38YwCpbA9

קאו ראנג היל khao rang hill

גוגל מפות: https://goo.gl/maps/3W3CRePrXtVpBwbAA

תצפית קרון Karon viewpoint 

בהמשך הכביש יש נקודת תצפית נוספת, מספר מסעדות שבנויות על ההר, רובם פתוחות בשעות הצהריים המאוחרות, שם תוכלו להנות מהשקיעות המרהיבות של פוקט. אחת המסעדות המומלצות היא סאן דק sundeck

גוגל מפות: https://goo.gl/maps/1NyuKwoUNND4jVXh7

פרומטפ קייפ promthep cape

התצפית הזו היא הגדולה והמסודרת ביותר באי, נמצאת בדרום פוקט וצופה על חוף נאי הארן והסביבה. כאן תמצאו מסעדות, דוכני אוכלי, חנויות, מקדש קטן ומוזיאון שמוקדש לחיל הים התאילנדי. בבקרים תמצאו קבוצות של יוגה וזומבה ובשעות הערב אומנים מקומיים מופעים בפני קהל רחב. גם המקומיים וגם התיירים מגיעים לכאן בהמוניהם כדי לראות את השקיעה ולסיים את היום באווירה טובה

גוגל מפות: https://goo.gl/maps/YMQb3JaTKnEeCU2eA

תצפית השבשבת windmill viewpoint 

אחת התצפיות המיוחדות של פוקט, במרכזה יש שבשבת ענקית (טורבינת רוח) והיא צופה על החופים יאנוי ונאי הארן. כשיש רוח טובה תוכלו לראות כאן גולשי רוח, לפעמים נציגי פארק הציפורים מגיעים עם ציפורי מקאו גדולים ונותנים להם לעוף חופשי. בשעות הערב המקומיים פורסים את המחצלות על הדשא ואוכלים ארוחת ערב בחיק הטבע.

גוגל מפות: https://goo.gl/maps/P7R6Wxf4W8Gfk7tX8

ביג בודהה The Big Buddha

מי לא מכיר את ביג בודהה? את הפסל הלבן והמרשים המזוהה כל כך עם האי פוקט, ניתן לראות כמעט מכל מקום באי. תבואו לכאן מוקדם בבוקר, לפני שהשמש עולה ותזכו לראות אחת הזריחות היפות של האי. בשעות הבוקר המוקדמות תפגשו כאן את הקופים שמגיעים מהג’ונגל בחיפוש אחר מזון. במשך היום נפתחים דוכני אוכל ושתייה וכמובן הנוף עוצר הנשימה של דרום האי פוקט.

חשוב לזכור שהתצפית היא בעצם מקדש וכמו בכל מקום קדוש חשוב להקפיד על לבוש צנוע.

גוגל מפות: https://g.page/BigBuddhaPhuket?share

קאו קאד khao khad

התצפית הזאת היא הפנינה הנסתרת של פוקט, מעטים שמעו עליה ולכן לרוב היא ריקה מאדם. התצפית נמצאת בדרום פוקט באזור פאנווה ומאפשרת צפייה של 360 מעלות על פוקט והאיים מסביב. בימים טובים, כשהשמיים ללא עננים אפשר לראות אפילו את איי פי פי.

בתצפית יש מסעדה ומספר דוכנים לממכר שתייה וחטיפים ובנוסף מסלול הליכה קצר בג’ונגל מסביב לתצפית.

גוגל מפות: https://goo.gl/maps/8fv7njHsPVY8DVrD8

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

2 תגובות בנושא “התצפיות של האי פוקט

השאר תגובה