הסודות של מחוז פאנג-נגה תצפית סאמט נאנג-שה

ברוב המקרים, התיירים שנוחתים בפוקט ממשיכים הלאה לקראבי, קו פי פי או בכלל עוברים לקו סמוי, קופנגן וקו טאו. יש גם כאלו שבוחרים חופשה בקאו לאק או טיול יום לאי ג’ימס בונד מבלי לדעת שביקרו במחוז פאנג נגה, אחד המחוזות היפים בתאילנד.

בקאו לאק תהנו מהשקט והחופים היפים, בטיול לאי ג’ימס בונד תראו את סלעי הגיר הבוקעים מהמים, נופים מרהיבים ומאוד מיוחדים. אך למחוז פאנג נגה יש עוד המון מה להציע ולאט לאט אכיר לכם את המקומות הכי יפים ומומלצים לביקור.

הפעם בחרתי בתצפית סאמט נאנג-שה אחת היפות שיצא לי לבקר בהן. למעשה יש 2 תצפיות במרחק של 5 דקות נסיעה זו מזו.

הראשונה נקראת Samet Nangshe View Point  שם תמצאו חניה מסודרת בה משאירים את הרכב ומשם יש אפשרות לעלות ברגל כ 20 דקות הליכה תמורת תשלום של דמי כניסה בעלות של 20-30 בהט (תלוי בתקופה) או להשתמש באפשרות המועדפת עליי היא ההסעה, אז העלות תהיה 60-90 בהט.

בתצפית יש מספר אזורים מעוצבים בשביל להצטלם עם הנוף עוצר הנשימה.

התצפית השנייה היא בעצם בית קפה וריזורט, יש חניה מסודרת ועלות ההסעה 50 בהט, ילדים עד גיל 12 בחינם. שם המלון Samet Nanghe Boutique  אשר מציע חדרים פשוטים עם נוף מרהיב, המחיר מעט יקר אך הזריחות והשקיעות שוות את זה. המסעדה נקראת Bay View Cafe  המקום תמיד מלא, במסעדה יש מגוון עשיר של מנות טעימות והשירות די מהיר.

אז מה כל כך מיוחד בנוף הזה?

יערות מנגרובים, לשונות ים, מטעי עצי דקל וסלעי גיר כאילו תלויים מעל הים. פה ושם רואים סירות דייגים פשוטות או סירות מנוע לבנות חולפות על פני הסלעים. כל כך יפה ומיוחד! אפילו הילדים שלי שפחות מתחברים לטיולי טבע ישבו פעורי פה.

לא משנה באיזה תצפית תבחרו, סאמט נאנג-שה אחד המקומות שפשוט חובה לבקר בהם

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

4 תגובות בנושא “הסודות של מחוז פאנג-נגה תצפית סאמט נאנג-שה

השאר תגובה