קאו לאק

קאו לאק היא רצועת חוף באורך של כ- 30 ק”מ , הכוללת מספר כפרים , חופים יפים והרבה ריזורטים של 5 כוכבים. האזור מאוד פופולרי אצל התיירים האירופיים , בעיקר מבוגרים שמחפשים חופשה שקטה או משפחות שרוצות לבלות חופשה בסגנון של הכל כלול. 

בקאו לאק לא תמצאו שווקים צבעוניים, מועדונים, מסיבות עד אור הבוקר או סימטאות עם חנויות אותנטיות. התשתיות לא מאוד מפותחות והרחוב הראשי מפריד בין אזור החוף והריזורטים יוקרתיים לבין המלונות הפשוטים והבתים של המקומיים. יש מעט מאוד מסעדות וחנויות. רוב העסקים נסגרים מוקדם יחסית ולכן גם אין חיי לילה מעניינים. 

הרזורטים של קאו לאק אומנם לא מציעים חבילות של “הכל כלול” אך ברוב המלונות יש את כל מה שדרוש לחופשה מושלמת- פעילות לילדים, כמה מסעדות וחנויות, 2-3 בריכות והרבה שקט, ספא, חדר כושר ומגוון רחב של טיולים מאורגנים.

אומנם לקאו לאק אין הרבה אטרקציות להציע עם זאת המיקום מאוד נוח כבסיס עבור טיולי יום לאיים הסמוכים או פארקים לאומיים. 

רזורט The Sands by Katathani אחד הרזורטים המומלצים באזור. הוא מתפרס על שטח מאוד גדול, כולל כמה בניינים עם חדרים לזוג, משפחה וגם יש חדרים שמתאימים למשפחות גדולות כמו שלנו. העיצוב ממש יפה , בצבעים לבן וכחול , אוירה של ים וחופשה. 

הריזורט מושלם עבור המשפחות עם הילדים – פארק המים ומסעדה שצמודה לו עם מנות שילדים אוהבים, מפעילים שמשחקים עם הילדים בשעות מוגדרות,  גינת משחקים, חדר משחקים שכולל -קולנוע, גימבורי, אזורי משחק, ספרייה ותחנת מחשבים.

עבור המבוגרים שרוצים שקט ולבד יש מסעדה רומנטית על החוף, בריכת שחייה למבוגרים בלבד והרבה שקט. 

ברזורט יש גם אגם מלאכותי יפהפה עם דגי קוי שאפשר להאכיל פעמיים ביום ומגוון רחב של פעילויות במהלך היום כדי שלאורחים לא יהיה צורך לצאת מהמלון. 

לסיכום , קאו לאק בהחלט אזור כייפי לבלות כמה ימים שקטים , להוריד הילוך ולהנות מהשקט. 

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

תגובה אחת על “קאו לאק

השאר תגובה