רוד טריפ היום הארבעה עשר

רוד טריפ תאילנד ינואר 2022, פוסט אחד ביום.

למרות הדעה הגורפת שאין מה להתעכב בעיר העמוסה והרועשת, אלא להתייחס אליה כתחנת מעבר ובשביל קניות ב MBK , TERMINAL 21 או CENTRAL WORLD, האמת היא שלבנגקוק יש המון מה להציע. העיר מתאימה לכל סוגי התיירים, לבד, זוג, משפחה או קבוצת חברים, רק תבנו את המסלול הנכון ותבחרו באטרקציות שמתאימות לאופי הטיול בו אתם מעוניינים.

הטיול שלנו בעיקר מתאים למשפחה וכך גם האטרקציות שאני בוחרת- חוויה למבוגרים ולילדים כאחד. בסדרת הפוסטים על העיר בנגקוק, בכל פעם אני מספרת על המקומות השונים בהם ביקרנו וזה עדיין קצה הקרחון והאופציות רבות ומגוונות.

הגענו למתחם ענק בו ממוקמת האוניברסיטה, מספר מעבדות מחקר ובנוסף שלושה מוזיאונים שונים. מקום מאוד מסקרן אנחנו נכנסנו למוזיאון המדע והייתי שמחה לחזור ולחקור את המוזיאונים האחרים.

להפתעתי החנייה הייתה עמוסה רכבים והמון אנשים בניגוד למוזיאונים האחרים בהם ביקרנו. הכניסה היתה בחינם (לא בטוחה אם זה בגלל החג או באופן קבוע) ומצריכה רק בדיקת חום ורישום.

במוזיאון שלוש קומות וכל קומה מוקדשת לנושא אחר. בקומה הראשונה דגש על אוצרות הטבע ואנרגיה ירוקה. לצערי חלק גדול מהמתקנים בקומה היו סגורים או תחת שיפוץ, קצת התאכזבנו וחששנו שבזה נגמר הביקור אבל אז גילינו את הקומה השנייה והשלישית. וואו! כמה מתקנים, הכל פעיל ומאוד מעניין. 

כולם נהנו ללא יוצא מן הכלל, גם הצעירה בת 4 שהתעקשה להתנסות בכל מתקן ומתקן וכמובן הגדול בן ה 15, חובב מדע ואקולוגיה.

העברנו שם כשעתיים, היה מעניין ומשכיל אך החסרון היחיד של המקום הוא העומס, באמת המון אנשים. ביציאה מהמוזיאון כמובן שהייתה גם חנות בנושא וכל אחד מהילדים בחר לו משחק אחר. לסיכום, אם יש לכם ילדים סקרנים, אתם חובבי הום סקולינג או שאתם מחפשים מה לראות בבנגקוק עם הילדים, תבקרו במוזיאון המדע הלאומי.

חזרה למלון וטבילה בבריכה. הרי באנו גם להנות ולא רק להסתובב ברחבי העיר, ארוחת צהריים, מעט מנוחה ושוב יוצאים אל העיר הגדולה.

הפעם רציתי לבקר בשוק שנפתח ממש לאחרונה Jodd Fairs  וכמובן רחוב התיירים המפורסם קאו סאן.

השוק ג’וד פארס ממוקם בשכונה שנקראת Huai Khwang  אם באים עם רכב פרטי יש מבנה רב קומות, קניון במקצתו וחניה ברובו. השוק לא גדול, הרבה דוכנים לא פעילים ובאופן כללי מאוד שקט. מה שמיוחד בשוק זה 3 רכבים קלאסיים שהוצבו בשוק כאזור צילום. לדעתי אם אין לכם הרבה זמן בעיר תוותרו על הביקור בו.

פורסם על ידי אליה וינברג

על חיי בתאילנד | מטיילת עם מצלמה וסיפור

3 תגובות בנושא “רוד טריפ היום הארבעה עשר

השאר תגובה